Duben 2014

Welcome home

29. dubna 2014 v 20:46 | CARMENCITA |  Moje Kecy

Konečně doma z nemocnice. Uf! Není nic nudnějšího než ležet sama na pokoji a hledět do stropu. Ano, i takto se dá přežít nějaký ten den v nemocnici. V tom horším případě vás ovšem dají na pokoj s malým miminem a matkou krávou, to je taky super. Pak vám váš pokoj zabere dvojice kluků což je taky bezva. No jako vážně super. Mám celou ruku popíchanou "jelikož ve Fakultní nemocnici v Brně neumí brát krev na poprvé) Takže taky super, vážně. Jídlo by se asi dalo, ale ta žízeň fakt ne. Jako ani čaj tam nebyl a to máme mít "pravidelný pitný režim". Jako vážně? Vodu jsem sice pila ale... není nad něco sladčího že. Etto, co dál... nejspíš sem jednoho krásného dne dám první díl povídky. KONEČNĚ!!! U bylo na čase. (Ano, je z nemocničního prostředí a ano, je to psychiatrie) Ale jinak v cajku. Tedy, neude to žádná sláva... ehm... jako ostatně vše co napíšu, ale zatím to ujde. Taky jsem se konečně zdokonalla v kresbách so... jednoho krásného dne možná... MOŽNÁ!!!... něco dám sem. Ale to je opravdu jen možná, protože je to děsný... Tak tedy to by bylo asi vše a... Zítra si prosím vás vemte cvičky, nashledanou.

Arrivederchi.

Help me!!

20. dubna 2014 v 20:58 | CARMENCITA |  Moje Kecy
Pomóc!!! Prosím lidičky, kdo má zkušenosti s dáváním videí na youtube? Nejde mi to... Prý nepodporovatelný formát? Tím se dostáváme k dalšímu tématu, jak ho přeformátuju? Jakým programem a jak? Argh, zrovna jsem si dodělala trailer k nové povídce a nejde to sem ani tam dát. To je blbý... No nic, asi se pustím alespoň do prologu. Snad u ní vydržím, ale tak... pokusím se.
Taky jsem si konečně vybrala přezdívku. Po... ani nevím kolika dnech.

Stručné představení povídky... asi nezvládnu.

Leda tak to, že to bude UKxSP (Tedy SpainXEngland) A bude to historické. Snad.

So... to bude všechno, Arrivederchi mi Tomate

Knihomolství

19. dubna 2014 v 9:51 | Anonymous |  Moje Kecy
Knihomolství. Tohle slovo je mi velmi známé. Ačkoliv bych se já osobně za knihomola nepovažovala, je pravda, že občas se do knížek prostě zažeru a to to semnou poté jde ale hrubě z kopce. Vlastně ani nevím co za význam má tohle slovo. (Tedy vím, ale... no...)

Pro začátek, jsem velice vybíravá. Alespoň co se týče knížek. Nejen, že jsem vybíravá, složitá, ale taky mě jako mnoho dívek mého věku, ABSOLUTNĚ nebaví dívčí romány. Proč bych jako měla číst o tom, jak se zamiluje holka do kluka a on její lásku neopětuje, tak se zabije. (Navíc shippuju gaye... uhm...)

Takže to bychom měli malý seznam.
1.Dívčí romány a další kraviny tohohle typu.
2.Historické romány atd. (Tady by se o tom dalo popřemýšlet...)
3.Horory. Tak já osobně horory mám moc ráda, ale na knížku tohoto tipu jsem ještě nenarazila (Která by mě bavila)
4.Fantasy. Ano! Ano! Ano! Miluju fantasy. (Eh.. co je další žánr...)

No, nic víc k tomu neřeknu. Snad jen to, že bych byla jednou moc ráda, kdybych prodala nějakou svoji knížku. (Ale toho se možná ani nedočkám, ehe...)

So, Arrivederchi Mi Tomate~

Death limit

12. dubna 2014 v 19:47 | Anonymous |  Moje Kecy
Eh... ne nedívejte se na mě tak... jsem otaku, musím to mít za sebou! (Ano, ano je to oblíbené anime s názvem.... *famfáry* BOKU NO PICO!!!)

Dlouho jsme se přemlouvala a musím to udělat. Už jsem kousek viděla a no... uhm...
Omlouvám se ANIME komunito, ale... KDO VYMYSLEL TAKOVOU SRAČKU JAKO JE BOKU NO PICO?

Jako anime o tom jak... No, radši ani nevím o čem to je. Ale to přijde! Za několik minut to přijde!!!
Právě jsem se prostě rozhodla, jdu si to stáhnout a podívám se na to. Jdu na AF tak ať mám co pomlouvat no ne?

Cosplay je doma!

11. dubna 2014 v 21:12 | Anonymous |  Moje Kecy
Konečně! Můj cosplay je na 98% splněn! Teď už jen dopilovat sekeru a je ze mě Antonio! Hahahahah! Jsem nejšťastnější člověk na světě, jelikož si budu moct začít dělat nový cosplay! Aaaahhh... ale teď nevím jaký. Hm... Mám jich dost, to ano, ale... no, nemám žádnou holku, což je celkem podivné, vzhledem k tomu že JSEM holka.

No, jako další jsem přemýšlela nad Grellem...

No a nebo nad Natsumim

Tak nevím... Kdo je asi lepší?

Eh... Mami?

7. dubna 2014 v 20:44 | Anonymous |  Moje Kecy

Fajn, to je naposledy co jsem byla záškolák... A taky poprvé. To je tak, když doma nikdo není a vy nevstanete do školy. Bezva, teď to nějak říct rodičům. NE taťkovi ne... fakt ne!!! Takže... musím počkat na mamku. Eh, která dojde bůh ví kdy, no nevadí. Stejně by jí to ta kravka zavolala, ty vole. Máme tak zasranou třídní, že bych ji nepřála ani tomu největšímu... co znám.

No, jinak dneska celkem nuda. Vzhledem k naší povinné/nepovinné návštěve Novesty, kde jsme si museli sednout a čumět na volejbal... A pak se tak zvednete v půlce zápasu, rozhlédnete se kolem sebe zda-li neuvidíte učitele a fíí. Zmizíte z dohledu. Poté se zastavíte v hospodě, dáte si kofolu, začnete se bavit s úplně Random lidma, a s nimi taky pokračujete až do města, kde se zase rozejdete. Bezva co? Prostě Ultra Normal Day.

Hola!

6. dubna 2014 v 20:53 | Anonymous |  Moje Kecy

Dobrá, po dvou dnech... nebo více? Jsem se konečně rozhodla napsat ten první článek. Aby bylo jasno, nemám vůbec tušení co všechno se na tomto blogu bude objevovat i když jsem si dělala namátkově rubriky. Mezitím co píšu si vymýšlím přezdívku, dobrý ne? Eh... okay, ještě pořád ji nemám, takže tenhle článek považuju jako ANONYMNÍ. Přes noc něco vymyslím. Snad.