Květen 2014

Spain's Prisoner 1

17. května 2014 v 15:13 | CARMENCITA |  Spain's Prisoner- Spamano
Romano zalapal po dechu, když byl sražen na tvrdou dřevěnou podlahu, v kapitánově "pracovně". Byl unesen z jeho domu. On, jen normální šestnáctiletý Ital, byl unesen. Unesen a zotročen tady, na této pirátské lodi, poté co ho domlátili do absolutní nehybnosti, a následně pohodili na zem před kapitánovy nohy. Trhnul sebou, když špička boty zvednula jeho obličej, po němž stékaly slzy a potůčky krve.
"To je on?" Uslyšel Romano hluboký hlas, moc toho neviděl jen rozmazané linie postav, jak mu slzy zalívaly oči.
"C-co... P-proč jsem tady?" Zachraptěl, jeho hrdlo jej pořád pálilo z předešlých výkřiků, plných bolesti. Jedinou odpovědí mu však byla jen další bolest, jak ho jeden ze skupiny surově kopnul, říkajíc, že bude mluvit až oni řeknou.
Romano se v bolestích schoulil do klubka a znova se rozbrečel, nemohl přestat. Přemýšlel, jestli tady umře a jestli unesli jeho malého bratra. Jeho unesli, ze zálohy, a přivedli sem, ale když se to stalo, byl sám. Takže, inu věděl, že byl sám.
"Ne, počkejte. Nechte toho malého kluka mluvit, prozatím." Uslyšel Romano ten samý hluboký hlas, byl se silným španělským přízvukem, což prozrazovalo o koho jde.
"Š-Španělsko... T-Ty jsi Španělsko..." Zakašlal Romano, ale nepohnul se z jeho schoulené polohy, dokud jej nenechali otočit se zpět na břicho. Pozvednul oči k muži, sedícímu na křesle, jenž jej dál propaloval pohledem.
"To jsem já. A ty jsi Romano, že? Jižní Itálie?" Navázal Španěl hladce, znova přesunujíc špičku boty na chlapcovu bradu, pootáčeje ji do stran, při čemž si jej prohlížel.
Romano byl stáhnut zpět. On... on jej unesl záměrně? Takže to nebyla jen pouhá náhoda, že byl jako jediný unesen! "B-Bastarde!" Zasyčel skrz zaťaté zuby.
Tentokrát mu Španěl nepomohl, když jej znovu kopli. Jednoduše, jen pozoroval jak jeho hlavní muž do chlapce kopnul a stále to opakoval. Ztěžka dýchal, tělem přitisknutým na studené podlaze. "N-ne... prosím."
"Jak? když jsi teď můj zajatec?"
Romano sklopil pohled, avšak i tak zahlédl nepatrné hnutí na Španělově obličeji, naznačující že se usmívá. Viděl jak se muž postavil, byl o mnoho vyšší než si doposud myslel, nemohl nic udělat. V celém těle cítil až moc velkou bolest. Jeho levé zápěstí bylo svázáno hnědým provazem. Zakňučel, když mu ruce byli zvednuty, načež si jej Španěl hodil na ruce. 'Sakra' Pomyslel si, stále se třesoucí v bolesti. "K-Kam to jdeme!"
Španěl se zasmál, stále chlapce držíc "svatebním stylem", nesouce jej do jeho pokoje. "Copak, jdeme jen do mého pokoje, trochu lépe se poznat..."

...At the end of the AF

15. května 2014 v 19:51 | CARMENICITA |  Moje Kecy

Proč to muselo být tak krátké? Zrovna když jsme se konečně sešli všichni a začali spolu kecat, tak je to prostě Neděle. Tedy poslední den AF. Ach jo. No nic, musím počkat do Prahy. :3 Ano, ano, pojedu do prahy s mým full Spain cosplayem. Ahhh já se těším. BTW. Všichni si mě fotili, snad jako jediného chibíka. AF je dokonalá věc, plná super lidí a zábavy a všeho možného. Vážně by to mělo mít ten týden. xD Ale kdo by na to ten týden měl, že.

Jinak, potkala jsem se se svou RP Francií. Takové sladké setkání to bylo. Ale nebyl tam ani jeden Romano, to bylo zvláštní. Itálie tam byla, prusko taky, Father Fritz taky, hodně jich tam teda bylo, i Igirisu~... Ketrý nepároval :( Sakra, chci UKxSP!!!
Ale to není podstatné.

Pár věcí mě celkem zaskočilo, jako to, že jsem procházela na nádraží a z ničeho nic se za mnou ozvalo užaslé dívčí vykřiknutí "Jaký krásný Španělák". Ano, i takto se dá nazvat Antonio. "Španělák" Antonio Fernandez Carriego.

Dnešek byl o něco zajímavější, jelikož se málem zrodila Španělsko-Francouzká válka... o... tramtaradááá!!! ANGLÁNA. Heh, prostě ho oba chceme a on nechce ani jednoho. Jak smutné, všechno bylo zbytečné.
JAK JSEM OČEKÁVALA, MŮJ ZADEK NEBYL UŠETŘEN OBČASNÉHO PLÁCNUTÍ... ASI JSEM SI NEMĚLA DÁVAT UPNUTÉ KALHOTY, ŽE?

I WANNA BACK BACK TO AF PARADISE!!

11. května 2014 v 13:51 | CARMENCITA |  Moje Kecy
Proč to muselo být tak krátké? Zrovna když jsme se konečně sešli všichni a začali spolu kecat, tak je to prostě Neděle. tedy poslední den AF. Ach jo. No nic, musím počkat do Prahy. :3 Ano, ano, pojedu do prahy s mým full Spain cosplayem. Ahhh já se těším. BTW. Všichni si mě fotili, snad jako jediného chibíka. AF je dokonalá věc, plná super lidí a zábavy a všeho možného. Vážně by to mělo mít ten týden. xD Ale kdo by na to ten týden měl, že.

Jinak, potkala jsem se se svou RP Francií. Takové sladké setkání to bylo. Ale nebyl tam ani jeden Romano, to bylo zvláštní. Itálie tam byla, prusko taky, Father Fritz taky, hodně jich tam teda bylo, i Igirisu~... Který nepároval :( Sakra, chci UKxSP!!!
Ale to není podstatné.

Pár věcí mě celkem zaskočilo, jako to, že jsem procházela na nádraží a z ničeho nic se za mnou ozvalo užaslé dívčí vykřiknutí "Jaký krásný Španělák". Ano, i takto se dá nazvat Antonio. "Španělák" Antonio Fernandez Carriego.

Dnešek byl o něco zajímavější, jelikož se málem zrodila Španělsko-Francouzká válka... o... tramtaradááá!!! ANGLÁNA. Heh, prostě ho oba chceme a on nechce ani jednoho. Jak smutné, všechno bylo zbytečné.
JAK JSEM OČEKÁVALA, MŮJ ZADEK NEBYL UŠETŘEN OBČASNÉHO PLÁCNUTÍ... ASI JSEM SI NEMĚLA DÁVAT UPNUTÉ KALHOTY, ŽE?

Tak, to bude pro zatím vše, MOŽNÁ MOŽNÁ tady dám nějaké fotky, ale to opravdu jen možná.
So, Arrivederchi Mi Tomate :3

Já? Opravdu? Oh, děkuji

7. května 2014 v 17:15 | CARMENICITA |  Moje Kecy
Tak a je to tady, AF. Konečně je to blíž! (xDD) Nu, ale to vlatsně není to co jsem chtěla říct. Ačkoliv nechci říct nic.
SENPAI NOTICED ME!!! (Just kidding, I'm the senpai!! xx)

No, ale abychom se dostali k tématu. Budu na AF s jednou mojí "kamarádkou" Ano, jelikož je trošku zvláštní, ale to se vsákne. Jen matka s tím má problém... Nechápu proč, stejně bych se tam s nějakýma děckama potkala a zdrhla jí tak o co jde? Nevím jestli si jako myslela, že tam budu chodit s ní, nebo co, každopádně jí stejně zdrhnu. Vezmu si do kapsy mobil a Kiss my spanish ass, si?

Navíc, alespoň někdo v mém věku no ne? CO bych tam s matkou mlela, fakt -_-