...At the end of the AF

15. května 2014 v 19:51 | CARMENICITA |  Moje Kecy

Proč to muselo být tak krátké? Zrovna když jsme se konečně sešli všichni a začali spolu kecat, tak je to prostě Neděle. Tedy poslední den AF. Ach jo. No nic, musím počkat do Prahy. :3 Ano, ano, pojedu do prahy s mým full Spain cosplayem. Ahhh já se těším. BTW. Všichni si mě fotili, snad jako jediného chibíka. AF je dokonalá věc, plná super lidí a zábavy a všeho možného. Vážně by to mělo mít ten týden. xD Ale kdo by na to ten týden měl, že.

Jinak, potkala jsem se se svou RP Francií. Takové sladké setkání to bylo. Ale nebyl tam ani jeden Romano, to bylo zvláštní. Itálie tam byla, prusko taky, Father Fritz taky, hodně jich tam teda bylo, i Igirisu~... Ketrý nepároval :( Sakra, chci UKxSP!!!
Ale to není podstatné.

Pár věcí mě celkem zaskočilo, jako to, že jsem procházela na nádraží a z ničeho nic se za mnou ozvalo užaslé dívčí vykřiknutí "Jaký krásný Španělák". Ano, i takto se dá nazvat Antonio. "Španělák" Antonio Fernandez Carriego.

Dnešek byl o něco zajímavější, jelikož se málem zrodila Španělsko-Francouzká válka... o... tramtaradááá!!! ANGLÁNA. Heh, prostě ho oba chceme a on nechce ani jednoho. Jak smutné, všechno bylo zbytečné.
JAK JSEM OČEKÁVALA, MŮJ ZADEK NEBYL UŠETŘEN OBČASNÉHO PLÁCNUTÍ... ASI JSEM SI NEMĚLA DÁVAT UPNUTÉ KALHOTY, ŽE?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama