Spain's Prisoner 1

17. května 2014 v 15:13 | CARMENCITA |  Spain's Prisoner- Spamano
Romano zalapal po dechu, když byl sražen na tvrdou dřevěnou podlahu, v kapitánově "pracovně". Byl unesen z jeho domu. On, jen normální šestnáctiletý Ital, byl unesen. Unesen a zotročen tady, na této pirátské lodi, poté co ho domlátili do absolutní nehybnosti, a následně pohodili na zem před kapitánovy nohy. Trhnul sebou, když špička boty zvednula jeho obličej, po němž stékaly slzy a potůčky krve.
"To je on?" Uslyšel Romano hluboký hlas, moc toho neviděl jen rozmazané linie postav, jak mu slzy zalívaly oči.
"C-co... P-proč jsem tady?" Zachraptěl, jeho hrdlo jej pořád pálilo z předešlých výkřiků, plných bolesti. Jedinou odpovědí mu však byla jen další bolest, jak ho jeden ze skupiny surově kopnul, říkajíc, že bude mluvit až oni řeknou.
Romano se v bolestích schoulil do klubka a znova se rozbrečel, nemohl přestat. Přemýšlel, jestli tady umře a jestli unesli jeho malého bratra. Jeho unesli, ze zálohy, a přivedli sem, ale když se to stalo, byl sám. Takže, inu věděl, že byl sám.
"Ne, počkejte. Nechte toho malého kluka mluvit, prozatím." Uslyšel Romano ten samý hluboký hlas, byl se silným španělským přízvukem, což prozrazovalo o koho jde.
"Š-Španělsko... T-Ty jsi Španělsko..." Zakašlal Romano, ale nepohnul se z jeho schoulené polohy, dokud jej nenechali otočit se zpět na břicho. Pozvednul oči k muži, sedícímu na křesle, jenž jej dál propaloval pohledem.
"To jsem já. A ty jsi Romano, že? Jižní Itálie?" Navázal Španěl hladce, znova přesunujíc špičku boty na chlapcovu bradu, pootáčeje ji do stran, při čemž si jej prohlížel.
Romano byl stáhnut zpět. On... on jej unesl záměrně? Takže to nebyla jen pouhá náhoda, že byl jako jediný unesen! "B-Bastarde!" Zasyčel skrz zaťaté zuby.
Tentokrát mu Španěl nepomohl, když jej znovu kopli. Jednoduše, jen pozoroval jak jeho hlavní muž do chlapce kopnul a stále to opakoval. Ztěžka dýchal, tělem přitisknutým na studené podlaze. "N-ne... prosím."
"Jak? když jsi teď můj zajatec?"
Romano sklopil pohled, avšak i tak zahlédl nepatrné hnutí na Španělově obličeji, naznačující že se usmívá. Viděl jak se muž postavil, byl o mnoho vyšší než si doposud myslel, nemohl nic udělat. V celém těle cítil až moc velkou bolest. Jeho levé zápěstí bylo svázáno hnědým provazem. Zakňučel, když mu ruce byli zvednuty, načež si jej Španěl hodil na ruce. 'Sakra' Pomyslel si, stále se třesoucí v bolesti. "K-Kam to jdeme!"
Španěl se zasmál, stále chlapce držíc "svatebním stylem", nesouce jej do jeho pokoje. "Copak, jdeme jen do mého pokoje, trochu lépe se poznat..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama