Srpen 2014


Headcanons #1- Dear Diaries

8. srpna 2014 v 16:44 | CARMENCITA |  Headcanons


Dobrá, to jsou zatím asi jediné co jsem za tu půl hodinu hledání našla, amigos... Ale jistě jich přibude! Určitě! Alespoň těch Headcanons určitě...

RomaspaXSpamano?

6. srpna 2014 v 22:58 | CARMENCITA |  Když nad tím tak přemýšlím...

Aneb "Když nad tím tak přemýšlím..."

Zajímalo by mě, jak jsou na tom hetalisti v "orientaci" Spaina. Teď nemám na mysli sexuální orientaci jako takovou, ani nevím, jestli je to vlastně správně zvolené slovo, ale spíše co se týče polohy, nebo jak jsem již zmínila, "orientaci" ve vztahu s Romanem. Podle hodně lidí, se Spain bere jako UKE. Ano, opravdu pro všechny, Ital není vyjímkou. Na druhou stranu, jak by mohl být někdo jako je Romano SEME, když jej Spain vychovával? Jednoduše, USxUK je takový také.

Tím se tedy dostáváme k otázce? Jak jste na tom vy? A ať už zvolíte Spamano nebo RomaSpa, jaký je Váš důvod?


Buenos Tardes

3. srpna 2014 v 22:23 | CARMENCITA |  Moje Kecy
Buenos Tardes!

Tak jsem se konečně zase dostala k blogu. Uf. Každopádně, sama nevím proč jsem nepsala... uhm... měsíc. Ano bude to tak. (Snad jsem plánovala jako další článek nějakou tu povídku, kterou mám rozepsanou nom). Ale o tom řeč není, důležitější je, že jsem se dala na "fotografování", jelikož jsme se dnes vrátili ze Slovenska a já měla sestřin foťák. Heh, možná sem něco hodím, možná ne, uvidím. Snad bude alespoň něco stát za to. A taky bych sem mohla napsat tu povídku. Neumím psát souvislé články, ale to neřeším.


Tak to by bylo asi vše, teď se půjdu věnovat kamarádce a přepisování.

Arrivederchi Mes Amis!