Does it suit you to be Yandere?

12. srpna 2014 v 0:29 | CARMENCITA |  Moje Kecy


Buenas Noches, amigos

Tak, jelikož tento týden odjíždím na tábor, bylo by více než vhodné, napsat taky nějaký ten článek.

Abych tedy začala. Není to tak dávno, co jsem si s mojí kamarádkou trošku popovídali o mé osobě. Tehdy mi řekla něco ve smyslu, že se hodím na několik Yandere postav, které zná a zda-li bych se na ně nechtěla podívat. Moje první reakce vypadala asi tak, že jsme mírně nakrčila obočí a útrpně přemýšlela, zda mi to vůbec sedne? Nikdy jsem to moc neřešila, zda budu Yandere, Yangire, Tsundere či co. (To třetí absolutně nepřicházelo v úvahu, ale co já vím?)

Tuto otázku jsem si však již dávno položila i já. Přesněji v době, kdy jsem stála před zrcadlem s rudou a černou temperkou, obvazem, parukou a náramnou odhodlaností, pokusit se o krvavý obvaz kolem oka. Inu, povedlo se a zase tak strašné to nebylo. Horší však byla reakce našich. Dobrá, já chápu že jsem měla uklidit a až potom se začít bavit, ale když mně to prostě nedalo a musela jsem to zkusit.

Kždopádně, abych se dostala i k zajímavějšímu tématu, moje FF Madness pomalu ale jistě pokračuje, což mě samotnou velmi těší, jelikož ji prostě chci už konečně dostat do nějakých zajímavých okamžiků, které plánuji.

Tak to by bylo asi vše...

Arrivederchi Mes Amis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama